Koli Taşıma

Koli Taşıma

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasın arayabilirsiniz.


alo yük hizmetleri

Koli Taşıma Hizmeti

Taşımacılık sektöründe herkese uygun hizmet verebilmek için hizmet çeşitleri de arttırılmıştır. Bu hizmetlerden birisi de koli taşıma hizmetidir. Koli taşıma hizmeti farklı ebatlardaki kolilerin bir adresten başka bir adrese taşınması işlemidir.

Koli taşıma hizmeti içerisinde istenildiği takdirde eşyaların koliler içerisinde yerleştirilmesi de vardır. Taşımacılık hizmetinin her alanında olduğu gibi koli taşıma hizmetinde hijyen üst seviyededir.

Kullanılan tüm malzemeler tek kullanımlık olup; çalışan ekiplerde hijyen kurallarına uygun şekilde en iyi ve hızlı hizmeti verirler. Koli taşıma hizmeti demek farklı bir adrese gönderilmesi planlanan eşyaların koliler içerisine konularak, teslim adresine ulaştırılmasıdır.

Koli Taşıma

Koli taşıma hizmetinin ilk adımı olan paketleme işlemi eğitimli kişiler tarafından yerleştirilmekte olup; hizmet alan kişilerin tek yapması gereken hangi eşyaların yerleştirileceğinin gösterilmesidir. Yerleşimler ise koli içerisine konulan eşyaların zarar görmeyecek şekilde konulması şeklindedir.

Koli içerisine taşınacak malzemeler yerleştirildikten sonra koliler ağzı açılmayacak şekilde paketlenir. Paketlemede titizce çalışılmasının sebebi taşıma ya da araçta ürünlere hiçbir şekilde zarar gelmemesi içindir.

Kolilerin ebatlarına ve koli sayısına göre en uygun araç seçilir. Eşyaların paketlenmesinden, teslimine kadar olan sürede tüm sorumluluk nakliye şirketinde olup; zamanında ve temiz bir şekilde teslim edilir.

Koli taşıma hizmeti almak isteyen kişiler firma tercihlerinde özenli olmalılardır. Müşterilerine değer veren firmalar, kargo teslimini zamanında ve sorunsuz teslim ederler. Bu nedenle firma seçiminde hizmet kalitesine ek olarak güvenilirlik ve fiyat gelmelidir.


alo yük hizmetleri
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasına whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.