Koli Taşıma Hizmetiyle İlgili Akla Gelen Sorular

Koli Taşıma Hizmetiyle İlgili Akla Gelen Sorular

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasın arayabilirsiniz.


alo yük hizmetleri

Koli Taşıma Hizmetiyle İlgili Akla Gelen SorularKoli taşıma hizmetinden en çok faydalananlar arasında kurumsal şirketler olsa da, ihtiyaca göre bireysel müşteriler tarafından da tercih edilir. Koli taşıma hizmeti için ilk olarak taşınacak ürünlerin ya da eşyaların ne olduğu öğrenilir.

Çünkü taşınması gereken malzemelere göre uygun koli ebatları alınır. Aynı zamandan koli içerisine yerleştirilecek olan ürünlerin, yerleştirilecek olan koli tarafından güvenle taşıyabilecek olan özelliklere sahip olması gerekir. 

Özellikle cam, biblo, bardak gibi taşınırken belirli bir hassasiyet gerektiren malzemelerin taşınmasına uygun koli seçimi şarttır. Taşınması planlanan ürünler görüldükten sonra koli ebatı ve malzemesi de dahil olmak üzere en uygun olan koli tercih edilir.

Genel olarak koli taşıma hizmetinde kullanılan koli ölçüsü 40*60*40 cm’dir. Bu koli ebatının tercih edilme sebebi taşımasının kolay olması ve içerisine fazla malzeme sığmasından kaynaklıdır.

Koli Taşıma, Koli Taşıma Hizmeti, taşınması gereken malzemeler, Koli Taşımak

Koli Taşıma


Koli Taşıma hizmeti verirken kolilerin rahatlıkla taşınabilmesi için özel bir araç kullanılır. Aynı şekilde kolilerin içerisine konulması gereken malzemeler yerleştikten sonra kapatma işlemi doğru yapılmalıdır.

Sonrasında ise taşınan kargoların karıştırılmaması için etiketleme işlemi uygulanır. Koli Taşıma Hizmeti ayrı bir uzmanlık gerektirdiği için elemanlar da özel olarak eğitim almışlardır.

Koli taşıma hizmeti, ürünün kolilerin ambalajlanmasından, teslim edilmesi gereken adrese ulaştırılmasına kadar devam eder. Hizmet verilen her firma ya da kişi son derece değerli olup; müşteri memnuniyetleri her şeyden önemlidir.  


alo yük hizmetleri
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasına whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.