Alo Yük Hizmetleriyle Beyaz Eşya Taşıma

Alo Yük Hizmetleriyle Beyaz Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasın arayabilirsiniz.


alo yük hizmetleri

Alo Yük Hizmetleri


Günümüzde artık mağazalardan alışveriş yapıldığında satın alınan eşyaların adrese getirilmesi gerekiyor. Bu anlamda nakliye aracı olmayan firmalar küçük kamyonetlere ihtiyaç duyuyor.

Beyaz eşya, halı, parça eşya ve mobilya gibi eşyaları büyük nakliye kamyonlarıyla taşımaya çalışmak oldukça abes kaçıyor. Firmamız alo yük hizmetleri ile parça eşya taşıma işlerini hem hızlı hemde kolay hale getiriyor.

Eşya sevkiyatı yapması gereken mağazalar firmamızdan araç isteyerek bu eşyaları kolayca müşterilerinin adreslerine gönderebiliyor. Araçlarımız küçük boyutlu olduğu için en küçük sokak aralarına dahi kolaylıkla girerek eşyaları yerine ulaştırıyor.

Beyaz Eşya Taşıma, Alo Yük Hizmetleri, Ufak Nakliye

Alo Yük Hizmetleriyle Beyaz Eşya Taşıma


Yeni bir eşya alanlar için eşyayı evlerine getirmek çok da kolay değildir. Alo yük hizmetleri ile bu iş kolay hale getirilebiliyor. Eşyayı satın aldığınız mağaza sevkiyat yapmadığında eşyanızı evinize kolayca getirmenizi sağlıyor.

Firmamız özel boyutlu kamyonetleriyle küçük boyutlu parça eşyaların sizlere ulaştırılmasını sağlıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon gibi eşyaların adreslerinize ulaşması için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Alo Yük Taşıma Hizmetlerinde Cazip Fiyatlar


Büyük nakliye araçlarıyla ister tek parça eşya taşıyın isterseniz bir kamyon dolusu eşya taşıyın fiyatları yine de yüklü olacaktır. Alo yük hizmetleri için kullanılan kamyonetlerle yapılan taşımacılık işlerinde ise fiyatlar gayet makul olacaktır.

Firmamız parça halindeki eşyaları taşıma işi için en mantıklı hizmeti sunuyor. Cazip fiyatlarla eşya taşıma hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz. 

alo yük hizmetleri
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasına whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.