Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasın arayabilirsiniz.


alo yük hizmetleri

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?Parça eşya taşıma hizmetinin popüler olmasının bir nedeni de yaşam alanlarının küçülmesiyle, eşyaların da azalmasıdır. Nakliye sektörü de değişen ihtiyaçlara çözüm bulmak amacıyla parça eşya taşımahizmetini ortaya çıkarmıştır. 

Parça eşya taşımahizmeti isminden de anlaşılacağı üzere az eşyası olan müşterilerin tercih ettiği hizmet çeşididir. Hizmet sayesinde az olan eşyalar, ekonomik fiyatlarla istenilen adrese, firma güvencesiyle teslim ediliyor.

Parça eşya taşıma hizmeti, evden eve nakliye hizmetiyle benzerlikler gösterse de ufak farklılıklar mevcut. En önemli farklılık ise araç içerisinde bir müşteriye değil, birden fazla müşteriye ait eşyaların yer alması.

Parça eşya taşıma hizmeti alınan firmayla anlaşıp; yetkililerin ihtiyacı olan tüm bilgileri verdikten sonra iyi bir planlama yapılır. Planlamada ilk olarak teslim alınacak eşyaların nereden alınacağıyla, nereye teslim edileceği bilgisi hayati önem taşır.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti, Parça Eşya Taşıma, İstanbul Parça Eşya Taşıma, İstanbul Parça Eşya Taşıma Hizmeti
Firma yetkilileri güzergah planını ellerindeki adres bilgilerine göre yaparlar. İlk olarak teslim alınacak eşyaların hangi müşteriye ait olduğu anlaşılacak şekilde ambalajlanır. Ambalajlama aynı zamanda eşyaların zarar görmemesi için de önemlidir.

Taşınacak tüm eşyalar ambalajlandıktan sonra, taşınması ve araca yerleştirilmesi işlemi vardır. Araç yerleşimi yaparken eşyaların konumu teslim edilecek eşyalara göre organize edilir.

Araç yükleme işlemi tamamlandıktan sonra teslim adresine planlanan eşyalar verilerek, son bir kontrol yapılır. Kontrolün amacı her iki tarafın karşılıklı mutabık kalması için önemlidir. Böylece kaybolan bir eşyanın olup olmadığı da tespit edilir.


alo yük hizmetleri
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasına whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.