Doblo Nakliye

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasın arayabilirsiniz.


Doblo Nakliye hizmetimiz için bizimle arayarak yada Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eşya ölçüsü, sayısı alınacak adres bilgilerini ve teslim adres bilgilerini bizlere ilettiğinizde kolaylıkla fiyat alabilirsiniz.


Doblo Nakliye Fiyatlarımız size uygun olacak şekilde hesaplanmaktadır. İletişim sonrasında Whatsapp üzerinden konum veya açık adresinizi göndererek konuşulan gün ve saatler için program yapılacaktır. Araçlarımız proğramlanan saatten 15-20 dk önce belirtilen konumda olacaktır.
İşiniz için atanan personelimiz sizinle iletişime geçecektir. Doblo nakliye hizmeti alma için hemen iletişime geçiniz


Doblo Eşya Taşıma Hizmeti

taşınacak eşyanın az olduğu durumlarda kamyonet gibi büyük ölçekli araçların yerine alınan hizmettir. Doblo eşya taşıma hizmeti denildiğinde en çok taşınan eşyalar arasında kolilerden bavullara rahatlıkla sığan tüm eşyalar düşünülebilir.


 
Doblo Eşya Taşıma hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, hizmeti araştırarak kendileri için uygun bir hizmet olup olmadığına karar vermelidir.
 


Doblo eşya taşıma hizmeti aynı şehirdeki adresler arasında yapılabileceği gibi bir şehirden başka bir şehire de vip olarak gönderim yapabilirler.


Doblo eşya taşıma nakliye hizmetinde küçük araçlar kullanıldığı için müşterilerimizin eşyaları özel olarak gönderim adresine iletilmektedir. Bu durum tamamen eşyaların boyutuna ve kullanılan araca göre değişir. Doblo eşya taşıma hizmeti son zamanlarda hem hız hem de güvenli olması konusundan en çok tercih edilen hizmetler arasındadır.

 

Bunun bir nedeni de az eşya taşıma hizmetinin hızlı ve güvenli olmasının yanında, aynı zamanda da ekonomik olması gelir. Az eşya taşıma hizmeti sayesinde müşteriler taşınma işlemlerini en hızlı ve rahat şekilde halledebilirler.

Taşınma işlemlerinde herkesin taşınacak fazla eşyası olmayabilir böyle durumlarda evden eve nakliyat hizmetini almak yerine nakliyat sektörü içerisinde yer alan az eşya taşıma hizmetini tercih etmek daha avantajlıdı


Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasına whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.