Hafif Yük Taksi

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasın arayabilirsiniz.


Hafif Yük Taksi Nedir?


Hafif Yük Taksi; tentesi olan nakliye araçlarıyla ticari taksi arasında yer alan taksi modeline denir. Hafif yük taksi aracıyla 1000 kilograma kadar eşya taşınabilmektedir.

Nakliye hizmeti anlayışına farklı bir soluk getiren hafif yük taksi ile hayat artık çok daha rahat.  Hafif yük taksi adından da anlaşılacağı üzere taksi hizmeti veren ancak içerisinde 1000 kilograma kadar eşya taşınabilen bir hizmettir.

Yeni nesil nakliye hizmeti de denilen hafif yük taksi ile eşyalarını nasıl taşırım ya da eşyalarımı taşımak için en ekonomik yol hangisidir sorularına da yanıt bulursunuz.

Hafif Yük Taksi


Hafif yük taksi hizmeti sayesinde tüm eşyalarınız en ekonomik fiyatlarla yeni evinize ya da ofisinize taşıyabilirsiniz. Hafif yük hizmetinin tercih edilme nedenleri arasında hızlı ve bütçe dostu olması vardır.

Hizmet kapsamın da ister bir eşya ister de 1000 kilograma kadar olan eşyalarınızı herhangi bir ek ücret ödemeden taşıma keyfi yaşarsınız. Hafif yük taksinin kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar arasında hızlı olması da vardır.

Hizmet kapsamında kullanılan aracın büyük tırlara göre küçük olması, aracın her yere ve hızlı bir şekilde gitmesini sağlar. Bu sayede hafif yük taksi ile eşyalarınız konforlu bir şekilde taşınırken, fiyatların uygun olması sebebiyle bütçenizi de üzmezsiniz.

Aile bütçesine katkı sağlayan hizmetler arasında olan hafif yük taksi için tek yapmanız gereken size en uygun olan firmayı seçmektir.


Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 (542) 583 88 89 numarasına whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.